Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Transport/Przeprowadzki

  Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

May 26, 2022 02:58 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza marka Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Wykonujemy wytrawne usługi rolnicze tudzież zarządzamy obsługą gospodarstw rolniczych.Na wszelkie czynione roboty czy też usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Termin realizacji ustalamy według wymogów interesanta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem oraz załadunkiem towaru. Skupujemy biomasę z kukurydzy a także słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Fabrykacja zboża i rzepaku- Nasza fabrykacja ma doświadczenie oparte na pielęgnowaniu wielu rodzai zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Pozwalamy na wykwalifikowanych kierowców, spedytorów tudzież wysokojakościowy ekwipunek. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to wytwarzanie usług w granicach przewozu osób ewentualnie rzeczy pojazdami, które są zaobserwowane na terenie Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to przemieszczanie ludzi względnie rzeczy na otoczenie innego kraju ewentualnie ściąganie zza krawędzi do Lokalny.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.