Test osobowości - PERSO.IN

November 29, 2022 02:16 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Kwestionariusz PERSO.IN® umożliwia poznać różnice między ludźmi. Wypełnienie kwestionariusza skutkuje wygenerowaniem charakterystyki osobowości wypełniającego. Po badaniu dostaje się indywidualny raport opisujący cechy osobowości, predyspozycje i instrukcje jak najefektywniej wykorzystać je w życiu prywatnym i profesjonalnym. Praca daje o wiele większą satysfakcję, gdy jest dostosowana pod nasze osobiste preferencje. Znajomość osobowości, mocnych i słabych stron pomaga dokonywać lepszych wyborów.

Nasz test jest to narzędzie, które zawiera 150 pytań. Dzięki którym możliwy jest opis osobowości w obszarach postaw w stosunku do ludzi, otwartości na doświadczenie, stosunku do obowiązków, podejmowania aktywności i kontaktów z ludźmi oraz sposobów reagowania na problemowe sytuacje.

Pełny opis zawarty jest w Raporcie Osobistym. Składa się on z ponad 40 stron, z informacją o tym jaki jesteś, obszarami, w których możesz się sprawdzić oraz potencjalnymi ryzykami. Można także poznać 10 stylów zachowań i reagowania opisujących ludzi. Jest możliwość też umówienia konsultacji z trenerem PERSO.IN® w celu omówienia raport i w pełni wykorzystać swój potencjał. Raport osobisty kończy się linkiem do Raportu Komunikacyjnego. Zawiera on informację w jaki sposób z tobą rozmawiać, jak cię motywować, co cię interesuje i co wpływa na satysfakcję z pracy. Są też Raporty Komunikacyjne dla zespołów, wykorzystywane przez profesjonalnych trenerów na szkoleniach.

Są też raporty składające się z jednej strony o nazwie OnePager. Dedykowane są dla grup i osób indywidualnych. Dzięki nim można dowiedzieć się co wpływa na motywację badanego, jakie działania lubi, co uznaje za ważne, a czego unikać w komunikacji.

Narzędzie skonstruowane jest na podstawie szeroko wykorzystywanej przez psychologów teorii Wielkiej Piątki. Utrzymuje wymagające standardy psychometryczne dla testów psychologicznych.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.