Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Moda i uroda

  Przyjemne bluzy w ofercie Supersklep

October 6, 2022 16:10 - Moda i uroda - Kraków
90.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
”Super sklep” to dystrybutor internetowy sprzedający tylko ubrania i obuwie najlepszych marek m. in. Vans, Converse, Supra, DC, Quiksilver, Reebok, Nike i wielu innych. Osiągalne w niej produkty cechują się najwyższą możliwą jakością, zatem będą w stanie zachwycić też bardzo wybredne osoby. Sama dostępność produktów jest tak rozbudowana, że za każdym razem znajdziemy w niej coś, czym jesteśmy zainteresowani.
Firma dzieli się na 5 głównych sekcji przedstawiających 5 odrębnych styli. SNEAKERS SHOP to segment fanów obuwia sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP oddaje kulturę związaną z ciuchami miejskimi. SKATEBOARD SHOP zaś jest segmentem z historią- to jeden z najstarszych sklepów online powiązanych z tradycją skate. SNOWBOARD SHOP oferuje doskonałej jakości sprzęt i ubranie snowboardowe. Szeroka oferta HIP-HOP SHOP spełnia potrzebny nawet najbardziej wymagających interesantów. Każdy ze sklepów oferuje w swoim asortymencie wiele dodatków i akcesoriów.

Wysoka jakość wszystkich produktów łączy się tutaj także z przystępnymi cenami. Jeżeli ktoś jest więc chociaż trochę zainteresowany streetwear albo sportami ekstremalnymi to obowiązkowo musi zapoznać się z ogółem oferty trochę bliżej!

*cena w ogłoszeniu jest ceną orientacyjną.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.